FENERBAHÇE’DEN KIRKLARELİ’NE KORONA VİRÜS İÇİN ÖRNEK ALMA KABİNİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından gönderilen Biyolojik Örnek Alma ve Entübasyon kabini Kırklareli Devlet Hastanesi‘ne kuruldu.

Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası’nda Kırklarelispor ve Kırklarelili vatandaşların göstermiş olduğu misafirperverlikle atılan kardeşlik köprüsüne cevabını hemen kısa sürede verdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç tarafından, Kırklareli Devlet Hastanesi’nde kullanılmak üzere, yeni tip korona virüs (Covid-19) hastalarından numune alan sağlık çalışanlarına virüsün buluşmasını önlemek ve sağlık çalışanları ile hasta arasında teması engellemek için üretilmiş Biyolojik Örnek Alma ve Entübasyon Kabini gönderildi. Kabin Kırklareli Devlet Hastanesi’ne kuruldu.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Vali Osman Bilgin yaptığı açıklamada, Covid-19 hastalarından numune alan sağlık çalışanlarına virüsün buluşmasını önlemek ve sağlık çalışanları ile hasta arasında teması engellemek için ilimize gönderilen Biyolojik Örnek Alma ve Entübasyon Kabininin kurulduğu belirterek, öncelikle bu duyarlılığından dolayı Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’a ve sosyal sorumluluk anlayışı içinde üretim yapan TOFAŞ’a Kırklareli halkı adına teşekkür etti. – KIRKLARELİ

Kaynak: İHA

Betpas329.com

www.betpas329.com önerdiğimiz önemli bir sitedir.

You may also like...

1 Response

  1. Sörloth dedi ki:

    Betpas330.com duyduğumuz bir zamanımız da olacak. Bu hem oyuncularımızın aktif kalmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir