MODABET113.COM YENİLENDİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

betpas Top sana gelmeden önce atılacak pasa kendini hazırlamış, yapacağın hamleyi düşünmüş oluyorsun. Oyunu kaç saniye önden oynuyorsun?

Bunların doğuştan gelen şeyler olduğunu düşünüyorum. Özellikle de inşa edilen şeyler olduğunu düşünüyorum. İnşadan kastım takım arkadaşlarınızın özelliklerini bilmek. Arkadaşınızın topu ayağına mı yoksa önüne mi istediğini bilmeniz lazım. Kısaca birbirinizi tanıyorsanız her şey daha kolay oluyor. Birbirinizi iyi tanımıyorsanız işler zorlaşabiliyor.

En başa dönersek futbol kariyerine üç bin kişi arasından seçildiğin Nijerya’daki Football Academy’de başladığını görüyoruz. Seçmelerdeki bu başarını nasıl anlatırsın?süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Daha da öncesine dönersek eğer futbola sokaklarda başladım. Ayağımızda futbol ayakkabısı veya krampon olmadan, bazen de futbol topumuz olmadan topa benzeyen herhangi bir şey ile futbol oynamaya çalışıyorduk. Bazen üstümüzde kıyafet bile olmuyordu. Ailelerimizin maddi durumu iyi değildi. Akademi seçmelerine katılıp seçilmemden sonra kariyerim çok hızlı gelişti. Afrika Ligi’nde çok fazla oynamadan hemen transfer oldum. Ben her zaman en iyisini ve en yüksekte olmayı hedefleyen birisiyim. Trabzonspor’da da hedefim bu şekilde. Takımıma en yapabildiğim en iyi katkıyı yapmak istiyorum. Hala başarılar kazanmaya aç olduğumu, başarılar kazanmak istediğimi, yeni şeyleri en yüksek seviyede yapabilmeyi hedefliyorum ve bunu hissediyorum. Trabzonspor’da bunları kazanmak adına yer alıyorum. Futbol benim için bir yaşam tarzı. Futbola bana verdikleri için müteşekkirim. Hayatımda istediğim birçok şeyi bana futbol verdi.

You may also like...

7 Responses

 1. için dedi ki:

  Betpas328.com Tavsiye kararında belli kriterler vardı. Koronavirüs pandemisini bir ‘mücbir sebep’

 2. Fenerbahçe dedi ki:

  Betpas328.com aldım deyip insanları zan altında bırakmak istemem. Havalimanı alanında çok

 3. Fenerbahçe’sin dedi ki:

  Betpas328.com buydu. Ben de o pozitif havaya girdim ve ilk maçımda

 4. Üniversitesi'ne dedi ki:

  Betpas329.com verilen programı uygulamak için evlerini spor salonuna çevirdi. Koşu bantları,

 5. açıklamalarında dedi ki:

  Betpas333.com ama hastaneye gidip 1 gün hastanede kalması gerektiği için kendisini

 6. Kadıköy’de dedi ki:

  Betpas335.com basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Arkadaşlarımız araçları ile gelsinler, sosyal mesafeye

 7. Çebi'de dedi ki:

  Betpas336.com Trabzonspor Kulübü, cezaya itiraz ederek Uluslarası Spor Tahkim Mahkemesi CASa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir