RESTBET328.COM CANLI BAHİS ORANLARI NASIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

betpas Sonrasında gittiğin Çin’de aradığını bulamadığını görüyoruz. Hatta bir röportajında Çin’e gitmenin bir hata olduğunu okumuştum. Bu konuyu açar mısın?

Aslında Çin’e gitme kararımdan asla bir pişmanlık duymadım, hiçbir zaman da duymayacağım. Ailem Çin’de yaşamaya çok fazla alışamamıştı. Çocuklarımın okul sorunu da vardı. Dolayısıyla dönmek istediler. Orada devam etmeme sebeplerim bunlar.

Kariyerine baktığımızda sert ve mücadeleci oyununla tanınmana rağmen kariyerinde üçü direkt, biri çift sarı karttan olmak üzere sadece dört kırmızı kart görmüşsün. Bunu nasıl başardın?transfer olduktan sonra oynadığım ilk maçımda kırmızı kart görmüştüm. Birkaç maç oynadıktan sonra bir tane daha kırmızı kart gördüm. Gördüğüm kartlar Jose Mourinho’yu çok mutsuz etmişti ve bana oyunumu geliştirmem için Makalele’yi izlememi tavsiye etmişti. Makalele inanılmaz bir oyuncuydu. Pozisyonunun belki de dünyadaki en iyilerinden bir tanesiydi. Genç oyuncu olarak her topa müdahale etmeyi, her topa uçmayı istiyorsunuz. Makalele’yi izlemeye başlayınca kendimi değiştirmeye ve geliştirmeye başladım. Çünkü benim oynadığım pozisyon belki de takım için en önemli pozisyon. Ya da en önemlilerinden bir tanesi. Orda yaptığınız her hareket tamamen takımı etkiliyor. Türkiye’de biraz daha sert ve agresif bir futbol istendiğini görüyorum. Ben de buna elimden geldiğince yanıt vermeye çalışıyorum ama öğrendiklerime göre önemli olan sertlik değil hareketin ne kadar akılcı olduğudur. Bazen tabii ki sert müdahale yapmanız gerekir ama öncelikle akılcı olması lazım.

betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

4 Responses

 1. el dedi ki:

  Betpas329.com Alman ekibi de elden çıkarmanın peşinde. Beşiktaş yönetiminin de 28

 2. Antalyaspor'da dedi ki:

  Betpas329.com kale maçla sona erdi.Teknik direktör Bülent Uygun yönetimindeki antrenman, yaklaşık

 3. oynamaya dedi ki:

  Betpas330.com dönemindeki yönetim kurulu üyelerinin de istifalarını verdiği, böylece üniversite mütevellit

 4. Fenerbahçe'nin dedi ki:

  Betpas334.com 2-0 kazandı.Bu arada 2001-2002 sezonunda Rize’deki maçı Galatasaray 6-3 kazanırken,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir