RESTBET345.COM – SAMSUN’DAN BÜYÜK BAŞARIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Özel Sporcular Atletizm Milli Takımı’nda yer alan Samsunlu 5 sporcu, gelecek ay Polonya’da düzenlenecek Dünya Salon Atletizm Şampiyonası için İstanbul’da düzenlenecek kampa katılacak.

Polonya’nın Torun kentinde 23-28 Şubat tarihlerinde düzenlenecek Dünya Salon Atletizm Şampiyonası’na katılacak Özel Sporcular Atletizm Milli Takımı’nın 10 kişilik kadrosunda yer alan Eda Yıldırım, Esra Bayrak, Edanur Akın, Fatma Damla Altın ve Alper Kılınç, Samsun’daki hazırlıklarını tamamladı.

İstanbul’da 23 Ocak Perşembe günü başlayacak kampa katılacak ve çalışmalarını İlkadım Atletizm Sahası’nda gerçekleştiren sporculara Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu moral ziyaretinde bulundu.

Özel Sporcular Atletizm Milli Takım Antrenörü Aytunç Göz’den bilgi alan Kasapoğlu, milli takımdaki sporcuların yarısını Samsunluların oluşturmasının sevincini yaşadıklarını söyledi.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Milli sporcuların başarılı olmasının diğer branşlardaki sporcuları tetiklediğine işaret eden Kasapoğlu, “Sporcularımız dünya şampiyonasından da başarı hikayesi çıkartacaktır. Umarım alacakları güzel sonuçlarla 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na vize alacaklar. Tokyo’dan da madalya ile Türkiye’ye döneceklerini ümit ediyoruz. Biz de tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.” diye konuştu.

Antrenör Göz ise Dünya Şampiyonası’nın paralimpik oyunlara kota verdiğini vurgulayarak, “2020 Paralimpik Oyunları için ilk kota mücadelesini Polonya’da vereceğiz. Sporcularımız barajı geçmeye çalışacak. Milli sporcularımız arasında barajı aşan bir sporcumuz mevcut. İnşallah birkaç sporcumuzun daha olimpiyatlara katılmasını sağlayacağız.” ifadelerini kullandı.

You may also like...

8 Responses

 1. betpas yeni üye kaydı yapacam ben sana şimdi

 2. FUAT ERNİS dedi ki:

  restbet ödemeleri güvenli mi öneren var mı

 3. SEYHAN dedi ki:

  restbet restbet iyi diyorlar

 4. MUSTAFA dedi ki:

  restbet bu siteye güvenilir mi

 5. 22-23 dedi ki:

  Betpas328.com kararı alıyor. Fenerbahçe’den ve Türkiye’den ayrılmama çok üzüldüm. Ama alınan

 6. yıl dedi ki:

  Betpas330.com ise “Corona etkisi ile bu sezon satışı zor. Belhanda’nın maaşında

 7. sonuçlarının dedi ki:

  Betpas332.com Yılmaz da Nejdet Ergezen’in futbolcusu görünmek istemediği için adını TFF’deki

 8. Fenerbahçe dedi ki:

  Betpas332.com elimden gelen tüm gayreti gösteriyorum. İyi bir takımız, bunu aldığımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir