SÖRLOTH’UN KIZ ARKADAŞI LENA SELNES: SÖRLOTH TÜRKİYE’DE ÇOK MUTLUbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Trabzonspor’da harika bir form yakalyan Alexander Sörloth’un kız arkadaşı Lena Selnes, ülkesine özel bir röportaj verdi ve Norveçli oyuncunun gelişimine değindi. İşte Selnes’in açıklamaları:

“Alex her zaman hedefine çok odaklanmıştır ve iyi olup olmadığına bakmaksızın, daha iyi hale getirmek için her zaman büyük hedefleri olmuştur. En son oynadığı Faroe Adaları maçında 2 gol attı ve maçtan sonra konuştuğumuzda bana ‘Üç gol atmalıydım, babam da onlara karşı iki gol attı’ dedi. Bu da onun bu oyuna olan yaklaşımını oldukça iyi açıklıyor.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Her zaman çok çalışır. Pozitiftir, pozitif olmaya uğraşır. Ayrıca zorlukları da motivasyon haline getirir. İyi başarılı olduğunda ve işler iyi gittiğinde ekstra mutlu oluyorum. Onunla 2015’ten beri beraberiz, bütün kariyeri boyunca yanındaydım. Danimarka, İngiltere, Belçika ve şimdi de Turkiye’de. Maçtan ya da idmandan geldiğinde onun nasıl olduğunu anlayabiliyorum genelde. Şu anda sinirli değil ve oldukça mutlu.

Futbolda kendi deneyimleri olan ve her zaman iyi bir ruh hali içinde olan, maçlardan sonra arayabilecek bir baban olması harika. Sanırım Göran’ı tanıyan birçok insan onun ne kadar pozitif bir insan olduğunu ve erkek arkadaşımın gelişimiyle nasıl yakından ilgilendiğini bilir. Alex’in gelişiminde payı olması muhtemel. Şu anda evde çok fazla futbol konuşuyoruz”

Betpas330.com

betpas329 önerdiğimiz önemli bir sitedir.

You may also like...

5 Responses

 1. Komada dedi ki:

  Betpas330.com var. Sözleşmem bitince futbolu bırakabilirim. Bunu düşüneceğim. Belki, önümüzdeki sezon

 2. hasretle dedi ki:

  Betpas330.com eğitimi de liseye kadar BJK Kabataş Vakfı Okulları tarafından karşılanacak.Guti’nin

 3. baklavasıyla dedi ki:

  Betpas332.com Al Nasr ve Al Ittihad’ın listesindeki Belhanda ile bir Çin

 4. dakika dedi ki:

  Betpas332.com alınması gerektiğine vurgu yapan Tamer Tuna, “Aileleri şu an burada

 5. Alex dedi ki:

  Betpas332.com sona ermiş oldu. Fenerbahçe, çalışmalarına Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde devam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir