STBBAYİ.COM – BANVİT PRESTİJ MAÇINDA İSPANYA’DA KAYIP

Banvit Erkek Basketbol Ekibi, FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu’nun 14. ve son haftasında İspanyol takımı UCAM Murcia’ya 86-71 yenildi.

Son 16 turuna kalmayı sağlama bağlayan kulüplerin çabasında UCAM Murcia, Banvit’i ağırladı. Murcia şehriyle aynı ismi taşıyan spor salonunda oynanan karşılaşmanın ilk periyodunu 29-13 üstünlükle bitiren konut sahibi takım, soyunma odasına 52-31 önde gitti.

Son 10 dakikaya da 68-51 önde giren UCAM Murcia, sahadan 86-71 galip ufaladı.

14 maçın 13’ünü kazanan UCAM Murcia, grubu lider tamamladı. 9 başarıyı bulunan Banvit ise 2. sırayı aldı.

Stbbayi.com yeni giriş adresi ile hem güvenli hem de kazançlı bir spor sitesi hizmeti alabilmeniz mümkün olabilmektedir. Sitede haberlerden oyunlara, tv özelliğine kadar pek çok hizmet alternatifini görebilecek ve kullanabileceksiniz. Bir yandan spor haberlerini takip etmek, diğer yandan da spor oyunları ile kazanma fırsatına sahip olabileceksiniz. Üyeliklerinizi sitenin sayfası üzerinden sağlamanız, imkânları değerlendirebilmeniz için yeterli olacaktır.
Stbbayi.com sitesinin tercih edilen ve en önemlisi takibi bırakılmayan özelliği spor haberleri olmaktadır. Bilindiği gibi Gaziantep ile Galatasaray’ın basketbol maçı Gaziantep’te yapılmıştı. Müsabaka sonuçları 71-67 şeklinde sonuçlandı. Galatasaray misafir olarak gittiği Gaziantep’ten mağlup olarak ayrıldı. İlk periyotta Galatasaray üstün durumdayken, ikinci periyotta eller değişti, Gaziantep üstünlüğü kendi eline aldı.

STBBAYİ.COM – BANVİT PRESTİJ MAÇINDA İSPANYA’DA KAYIP

About süpertotobet yeni girişi
Supertotobet0164 yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Supertotobet0164 yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.