STBBAYİ.COM – LOWRY, TAKAS İÇİN ENDİŞELENMİYOR: “BU BİR İŞ”

Kyle Lowry, Toronto’nun kendisini yarın olan değiş tokuş son tarihine kadar kent dışına yollayabileceğine dair dedikodular yüzünden kaygılanmıyor.

32 yaşındaki Lowry, organizasyonun kendisi için elinden gelenin en iyisini yapacağını söylüyor:

“Kendileri için en iyisini yapacaklarını düşünüyorum. Bunu değiştirmek için söyleyebileceğim veya yapabileceğim bir şey olduğunu sanmıyorum. Bence bütün olarak böyle çalışıyorlar ve iş yürütüyorlar. Bazı hücumlar yapıyorlar ve organizasyonun iyiliği için hareket ediyorlar.”

“Bu bir iş. Bunun bir klişe olduğunu öğreniyorum, ama beni aramak isteselerdi, arayacaklarından bellim. Altı yıldır buradayım ve bu müesseseye çok şey verdim. Bellim ki benimle takas yapacaklarsa, ‘Hey Kyle, bize sunulan bu’ derlerdi.”

ALAKALI VİDEO

Stbbayi.comyeni giriş adresinin sağlamış olduğu imkânlar neticesinde spora dair her şeyi tek bir sayfa üzerinden incelemek mümkün olabilmektedir. Site yönetimi, güncel basketbol, voleybol ve spor gibi haberlerini, canlı maç izleyebilme özelliğini, spor bahis oyunlarını getirerek spor tutkunlarına dört dörtlük bir site hazırlamıştır. Bu sitenin sınırsız hizmetlerinden yarar sağlamak isteyenlerin üyeliklerini yapmaları gerekecektir.
Stbbayi.com sitesinin bir özelliği olan güncel spor haberleri sayfası, basketbol, voleybol ve futbol spor dalları ile ilgili tüm haberleri sayfasında yayınlamaktadır. İngiltere Premier Liginde 22. Hafta karşılaşması, Liverpool ile Brighton & Hove Albion arasında oynanmıştır. Karşılaşma, Falmer Stadında oynandı. Düzenlenen müsabaka Liverpool’un 1-0 skorundaki üstünlüğü ile sonuçlanmış bulunmaktadır.

STBBAYİ.COM – LOWRY, TAKAS İÇİN ENDİŞELENMİYOR: “BU BİR İŞ”

About süpertotobet yeni girişi
Supertotobet0164 yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Supertotobet0164 yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.