STBBAYİ.COM – MOREY: “ROCKETS, WARRİORS’IN EN ZORLU RAKİBİ OLACAK”

Rockets genel menajeri Daryl Morey, Golden State Warriors’ın üst üste üçüncü şampiyonluğu hedeflediği bu senede, geride vazgeçmeleri gereken “en güçlü rakibin” Houston olduğuna inandığını söyledi.

“Golden State’ten sonra bu ekiplerle yarışabileceğimizi düşünüyoruz. Tüm bu hücumlarla, kendimizi en güç rakipleri olarak konumlandıracağız.”

Morey ayrıca, son değiş tokuş tarihinin takımına çok gereksinim dinlenen bir kadro elastikliği yaratmasına izin verdiğini de belirtti:

“Önümüzdeki günler ve geleceğe müteveccih oyuncu ilave etmek ismine, bu sene de sözleşme ödemeleriyle kadroda elastiklik yaratabildik. Yol üzerinde oyuncuları ilave etmek çok daha basit olacak.”

HOUSTON’IN İKİ HAFTASI KALDI

Mevcut listeye bakıldığında, Rockets’ta iki doğrultulu sözleşmeleri ublunan Vincent Edwards ve Danuel House hariç kontratlı yalnızca 12 oyuncu bulunuyor.

CBA kaidelerine göre, Houston’ın önümüzdeki iki hafta içinde kalan iki boşluğu doldurması gerekecek, böylece en az 14 oyuncuya NBA ücretleri ödenmiş olacak. Gelecek üç hafta içinde, Houston’ın kadrosunun son haline gelmesi gerekiyor.

Warriors, evvelki sene Houston’ı 7 maçlık bir konferans finalleri serisinde elemiş ve NBA Finallerine yükselmişti.

ALAKALI VİDEO

Stbbayi.com yeni giriş adresi sayesinde her türlü gelişmeyi izlemek, çeşitli müsabakalardan, transferlerden ve skor durumlarından haberdar olmak mümkün olabilmektedir. Yalnızca spor haberi ile değil, oyunlar ve maç izleme özelliği ile de siteden yarar sağlayabilmek mümkün olabilmektedir. Sporseverler ana sayfaya ulaşarak üyelik girişlerini sağlayıp tüm fırsatları değerlendirebilir.
Stbbayi.com site haberleri ile ilgiyi üzerinde toplamış ve sporseverleri sayfası üzerinde bir araya getirmeyi başarmıştır. Bilindiği üzere yeni sezon hazırlıkları devam etmekte ve takımlar, teknik direktörler çeşitli açıklamalarda bulunmaktadır. Bir açıklamalardan biri de Bursaspor teknik direktöründen gelmiştir. Samet Aybaba, verdiği röportajda yeni sezonunda oldukça başarılı olacaklarını ifade etmiştir. Yeni sezon sonuçları konusunda oldukça iddialı açıklamalarda bulundu.

STBBAYİ.COM – MOREY: “ROCKETS, WARRİORS’IN EN ZORLU RAKİBİ OLACAK”

About süpertotobet yeni girişi
Supertotobet0164 yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Supertotobet0164 yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.