STBBAYİ.COM – PANATHİNAİKOS – REAL MADRİD MAÇI BİLYONER.COM’DA

EuroLeague’de bugün saat 22:00’de Oaka’da Panathinaikos ile Real Madrid karşı karşıya gelecek. Saha avantajı elde eden Real Madrid ile ilk 8 mücadelesi veren Panathinaikos arasındaki soluk kesen maça Bilyoner.com’dan oynayabilirsiniz.

Kritik maç öncesi Real Madrid cephesi hem rahat hem de iddialı. Koç Pablo Laso, Panathinaikos karşısında DNA’ları gereği kazanmak için çıkacaklarını ifade ederek, “”Ödevimizi yaptık ve playoff’ta saha avantajını aldık. Ama bu kazanmak istemiyoruz anlamına gelmiyor. DNA’mız içinde kazanmak var. Panathinaikos son zamanlarda baya iyi oynuyor. Özgüvenleri yerinde ve playoff yarışı veriyorlar. Orada oynamak her zaman zor olmuştur ama sonuna kadar savaşacağız” şeklinde konuştu.

Pana koçu Rick Pitino ise ”Bizim için çok önemli bir maç olacak. New York’tan iki arkadaşım bu maç için rüzgarlı bir günde Atina’ya geldiler. Atmosferi çok merak ediyorlar” ifadelerini kullandı.

Stbbayi.com yeni giriş adresi ile spora dair her imkâna ulaşabilmek oldukça kolay ve pratik olacaktır. Sitenin internet adresini ya da mobil uygulamasını kullanan kullanıcılar, spora dair birçok haber, oyun ve müsabakayı tek sayfa üzerinden görüntüleyebilme imkânına sahip olabilecektir. Üyelik oluşturup üyelik giriş işlem adımlarını yerine getirmiş her spor tutkunu bu hizmetlerden yarar sağlayacaktır.
Stbbayi.com sitesinin bir özelliği olan güncel spor haberleri ile takımlara ait gelişmelerden haberdar olabilmek mümkün olabilecektir. Fenerbahçe, Tolgay Arslan transferi konusunda vereceği son teklifi basın yoluyla duyurdu. Açıklamaya göre Arslan, yeni sezon hazırlıklarına Beşiktaş ile devam edecektir. Birçok telifle karşı karşıya kalan Arslan için son durum bu şekildedir.

SUPERTOTOBET BENZER YAZILAR:

STBBAYİ.COM – PANATHİNAİKOS – REAL MADRİD MAÇI BİLYONER.COM’DA

About süpertotobet yeni girişi
Supertotobet0164 yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Supertotobet0164 yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.