STBBAYİ.COM – TATUM, ANTHONY DAVİS TAKASINDA “BÜYÜK ROL” OYNAYACAK!

Jayson Tatum’ın, bu yaz New Orleans Pelicans ve Boston Celtics arasında Anthony Davis için hakikatleşecek değiş tokuş müzakerelerinde “büyük bir rol oynamasının” beklendiği söylendi.

The Athletic’ten Sam Amick’e göre, 20 yaşındaki oyuncu her iki ekip tarafından da “kapsamlı bir biçimde tartışıldı”.

Boston’ın New Orleans’ın ön bürosunu kızgın bir biçimde zorlamaya devam ettiği söyleniyor, ancak Kyrie Irving’in kadroda yer alması sebebiyle AD ile sadece bu yaz yarıyılında uyuşma yapılabiliyor Rose Kaideyi.

Celtics’in, Davis’in kendileri için oynamak istemediği ifadesine karşın kızgınlığından ödün vermediği de ilave edildi.

ALAKALI VİDEO

Stbbayi.com Yeni giriş adresine mobil uygulama ya da internet yolu ile erişimi gerçekleştiren kullanıcılar, takımlara dair röportajlara, son gelişmelere erişebilecektir. Bu güncel haber hizmetinin yanı sıra spor oyunlarının oynandığı site ile başarılı sonuçlar elde edilerek kazanç sağlayabilmek de mümkün olabilmektedir. Ayrıca çeşitli maçların canlı yayınlarını izleyebilmeniz de yine bu site ile mümkün olabilmektedir.
Stbbayi.com sitesi haber özelliği ile de ilgi toplamaktadır. Site, en güncel spor haberlerini sıcağı sıcağına siteye ekleyerek sporseverleri bilgilendirmektedir. Erzurumspor, Süper Lig’e girerek 1 gol katkıda bulunmuştur. Takım, ilk yarıyılda 16. sıraya yerleşmiştir. Hüseyin Üneş, verdiği röportajda takımın ileriki sezonlarda çok daha iyiye gideceğini belirtmiştir. Bu konuda çalışmalar yaptıklarını özellikle belirtmiştir.

STBBAYİ.COM – TATUM, ANTHONY DAVİS TAKASINDA “BÜYÜK ROL” OYNAYACAK!

About süpertotobet yeni girişi
Supertotobet0164 yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Supertotobet0164 yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.