STBBAYİ.COM – TOFAŞ’TAN EVİNDE 21 SAYILIK GALİBİYET

TOFAŞ Spor Salonu’ndaki güçlü çaba Mejia ve Hagins’in karşılıklı basketleriyle başladı. İlk çeyrekte Carter Jr. ile tesirli olan davetli takıma Garret ve Mejia’nin skorer oyunuyla yanıt veren TOFAŞ, Berkan’ın orta mesafe isabetiyle beraber bu periyodu 26-23 önde kapadı. Garrett’ın alleyoop basketiyle beraber 8-0’lık seriye erişen konut sahibi, 12’nci dakikada skoru 30-23’e çekti. Bu seriye Serkan dış isabetiyle son verirken, TOFAŞ akabinde 10-0’lık bir seri daha tutarak maçtaki kontrolünü sürdürdü 40-26. Mejia’nın 21 rakamla yıldızlaştığı ilk yarıyı TOFAŞ, 48-37 üstün bitirdi.

İkinci yarıda Elegar ile üst üste pota altından skor katkısı alan TOFAŞ, farkı giderek açarken 28’inci dakikada içerisinde skoru 69-52’ye getirirken mukadderat periyoduna da 71-57’lik skor avantajıyla başladı. Son çeyreğin başlarında Serkan ve Dorukhan’ın basketleriyle ayakta kalmaya çalışan Afyon takımına karşı TOFAŞ, maçın da yıldızı olan Mejia’nın bu anlarda kaydolduğu üst üste rakamlarla reyin kontrolünü elini yakaladı. 35 dakikayı 81-66 önde geçen TOFAŞ, kalan kısımlarda ise genç oyuncularıyla parkede yer alırken, gayreti 95-74’lük skorla kazandı.

Stbbayi.com yeni giriş adresini ziyaret ettiğinizde, gelişmiş bir spor sitesi ile karşılaşacak ve bu site üzerinden spor gelişmelerini takip ederek oyunlardan kazançlar elde edebileceksiniz. Bunun yanı sıra canlı maçları izlemek de mümkün olabilecektir. Spor sitesi, kullanıcılarının güvenliğini de unutmamış ve üyelik girişini zorunlu kılarak güvenlik hizmetini üst düzeyde sağlamayı başarabilmiştir.
Stbbayi.com sitesi üzerinde tercih edilen ve takibi sağlanan hizmet spor haber hizmeti olmaktadır. Spor haberleri en güncel halleri ile sitede yayınlanmaktadır. Günün ilgi çekici gelişmelerinden biri Trabzonspor oyuncusu Onur Kıvrak’tan gelmektedir. Kıvrak, verdiği röportajda Trabzonspor’dan ayrıldığını, başka anlaşma sağlamadığını, futbol hayatına veda edeceğini bildirmiştir. Verilen bu karar Trabzonsporluları oldukça şaşırttı.

STBBAYİ.COM – TOFAŞ’TAN EVİNDE 21 SAYILIK GALİBİYET

About süpertotobet yeni girişi
Supertotobet0164 yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Supertotobet0164 yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.