SUPERTOTOBET0175.COM – TOBİAS HARRİS, PHİLADELPHİA’YA TAKASLANDI!

LA Clippers’ın, Tobias Harris’i Philadelphia 76ers’a yollayan bir değiş tokuş için uyuştuğu söylendi.

Joel Embiid, Ben Simmons ve Jimmy Butler’ın yanına katılacak olan Harris’in alınma nedeninin, 76ers’ın Doğu Konferansı liderliğini gözetmesinde ehemmiyetli bir adım atmak ve bu sezon sonunda özgür kalacak Butler’ın vaziyetinin netsizliği karşısında B tasarılarına sahip olmak istemesi olduğu söylendi.

Sixers, çaylak guard Landry Shamet’i, Philadelphia’nın 2020 gözetmeli ilk tur draft hakkı ve Miami Heat’ten gelen gözetmesiz 2021 ilk tur draft hakkı dahil, Clippers’a geleceğinden ehemmiyetli bir kıymet ödedi.

Sixers ayrıca Wilson Chandler ve Mike Muscala ile 2021 ve 2023 ikinci tur draft haklarını da Clippers’a Detroit Pistons’dan gelen gönderdi. Boban Marjanovic ve Mike Scott da Sixers’ın yolunu yakaladı.

Clippers’ın, Los Angeles marketine gelmek isteyen yıldızları kendilerine sürüklemek ismine bu saldırıları yaptığı ve bunun esaslarını, aldıkları draft haklarıyla attıkları söylendi.

Harris, vasati 20.7 sayı ve 7.9 ribaund ile oynuyor ve kariyerindeki en iyi NBA sezonunu geçiriyor.

ALAKALI VİDEO

Supertotobet0175.com yeni giriş adresi ile hem güvenli hem de kazançlı bir spor sitesi hizmeti alabilmeniz mümkün olabilmektedir. Sitede haberlerden oyunlara, tv özelliğine kadar pek çok hizmet alternatifini görebilecek ve kullanabileceksiniz. Bir yandan spor haberlerini takip etmek, diğer yandan da spor oyunları ile kazanma fırsatına sahip olabileceksiniz. Üyeliklerinizi sitenin sayfası üzerinden sağlamanız, imkânları değerlendirebilmeniz için yeterli olacaktır.
Supertotobet0175.com sitesinin tercih edilen ve en önemlisi takibi bırakılmayan özelliği spor haberleri olmaktadır. Bilindiği gibi Gaziantep ile Galatasaray’ın basketbol maçı Gaziantep’te yapılmıştı. Müsabaka sonuçları 71-67 şeklinde sonuçlandı. Galatasaray misafir olarak gittiği Gaziantep’ten mağlup olarak ayrıldı. İlk periyotta Galatasaray üstün durumdayken, ikinci periyotta eller değişti, Gaziantep üstünlüğü kendi eline aldı.

SUPERTOTOBET0175.COM – TOBİAS HARRİS, PHİLADELPHİA’YA TAKASLANDI!

About süpertotobet yeni girişi
Supertotobet0164 yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Supertotobet0164 yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.