SUPERTOTOBET0176.COM – BEŞİKTAŞ, TÜRK TELEKOM’U FARKLI GEÇTİ!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 18. haftasında Beşiktaş Sompo Japan, misafir ettiği Türk Telekom’u 85-67 yendi.

Siyah-beyazlı takım, bu neticeyle ligde 9. başarısını elde etti. Ankara temsilcisi ise 7. kere sahadan mağlup parçaladı.

Karşılaşmaya 7-0’lık seriyle başlayan Beşiktaş Sompo Japan, Buva’nın pota altından kaydolduğu rakamlarla 5. dakikayı 13-7 üstün geçti. Pota altından rakamlar üreten misafir takım karşısında Burak Can Yıldızlı’nın basketleriyle 7. dakikada farkı çift hanelere 18-7 taşıyan siyah-beyazlı takım, ilk çeyreği 21-15 önde bitirdi.

İkinci çeyreğe saldırıda tesirli başlayan ve Türk Telekom’a basit sayı talihi vermeyen Beşiktaş Sompo Japan, Samet Geyik, Benzing ile Pressey’nin üç rakamlık basketleriyle 16. dakikada farkı 16 rakama 34-18 taşıdı. Çeyreğin kalan kısmında iki takım da makûs hamle etti ve siyah-beyazlı takım, soyunma odasına 36-23 üstün gitti.

Üçüncü periyotta, Gabriel’le dış atışlardan, Landesberg’le hür atışlardan rakamlar üreten Türk Telekom, 25. dakikada farkı tek hanelere indirdi: 42-34. Çeyreğin kalan kısmında oyuna ağırlığını koyan Beşiktaş Sompo Japan, Erkan Veyseloğlu ve Gibson’ın dış atışlardan kaydolduğu rakamlarla farkı açtı ve final periyoduna 56-40 önde girdi.

Son çeyreğin başında Gabriel ve Ender Arslan’ın basketleriyle 9 sayı üreten, buna rağmen potasında 2 sayı gören Türk Telekom, 33. dakikada farkı 9’a 58-49 indirdi. Kalan kısımda Gibson ve Pressey’le rahat rakamlar üreten Beşiktaş Sompo Japan, sahadan 85-67 galip parçaladı. 

Salon: BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi

Hakemler: Özlem Yalman, Mehmet Şahin, Ali Köseoğlu

Beşiktaş Sompo Japan: Rich 4, Pressey 22, Erkan Veyseloğlu 3, Burak Can Yıldızlı 8, Buva 9, Kenan Sipahi 6, Ömer Utku Al, Samet Geyik 6, Gibson 17, Benzing 10

Türk Telekom: Yunus Emre Sonsırma 1, Campbell 2, Landesberg 20, Gabriel 9, Stimac 7, Metin Türen, Ender Arslan 8, Kaya Peker 9, Nusret Yıldırım, Redding 11

1. Periyot: 21-15

Devre: 36-23

3. Periyot: 56-40

Beş faulle çıkan: 39.20 Benzing Beşiktaş Sompo Japan

Supertotobet0176.comyeni giriş adresi ile spora dair her şey hakkında bilgi sahibi olmak, spor oyunları ile eğlenerek kazanmak ve naklen maç izleme keyfini sürmek mümkün olabilmektedir. Site bunun için tüm imkânlarını üst düzeyde tutmuştur. Ayrıca bu imkânların güvenli standartlarla yerine getirilmesini sağlamıştır. Kullanıcıların üyelik girişlerini yaparak faydalanabildiği bu sitede de en gelişmiş ve en güncel spor hizmeti verilmektedir.
Supertotobet0176.com sitesinde verilen hizmetlerin başında güncel spor haber hizmetleri gelmektedir. Bu hizmet özelliği ile gelişmelerin takibi yapılabilmektedir. Fenerbahçe, geride kalan sezonda istediği sonuçları elde edemediğinden ötürü ciddi ve çarpıcı değişimler yapacağı açıklamasında bulunmuştur. Fenerbahçe, yeni isimlerle ve transferlerle oldukça başarılı olacaklarını ifade etmişlerdir.

SUPERTOTOBET0176.COM – BEŞİKTAŞ, TÜRK TELEKOM’U FARKLI GEÇTİ!

About süpertotobet yeni girişi
Supertotobet0164 yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Supertotobet0164 yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.