SUPERTOTOBET0199.COM – KOBE BRYANT: “LAKERS KAÇINCI SIRADA BİLEMİYORUM!”

Los Angeles Lakers’ın efsanevi oyuncusu Kobe Bryant, takımın durumu hakkında konuştu.

The Undefeated internet sitesinden Marc Spears’a konuşan Kobe’nin sözlerinden öne çıkanlar şöyle:

“Lakers’ta neler olup bittiğini bilemiyorum ve bu nedenle doğru bir yanıt veremem. Lakers kaçıncı sırada onu bile bilmiyorum. Önlerinde kimler var, ne durumdalar gerçekten bilmiyorum.”

“LAKERS’I TAKİP ETMEYE VAKTİM YOK”

“Çünkü, sıfırdan bir stüdyo kurmak, yapımcılarla, yayıncılarla anlaşmalar yapmak, lisans hakları almak, animasyon stüdyosu oluşturmak, bir yandan kitabım ve kızımın takımının koçluğu arasında her gün gidip geliyorum. Lakers’ı takip etmeye hiç vaktim kalmıyor.”

İLGİLİ VİDEO

Supertotobet0199.comyeni giriş adresi ile spora dair her şey hakkında bilgi sahibi olmak, spor oyunları ile eğlenerek kazanmak ve naklen maç izleme keyfini sürmek mümkün olabilmektedir. Site bunun için tüm imkânlarını üst düzeyde tutmuştur. Ayrıca bu imkânların güvenli standartlarla yerine getirilmesini sağlamıştır. Kullanıcıların üyelik girişlerini yaparak faydalanabildiği bu sitede de en gelişmiş ve en güncel spor hizmeti verilmektedir.
Supertotobet0199.com sitesinde verilen hizmetlerin başında güncel spor haber hizmetleri gelmektedir. Bu hizmet özelliği ile gelişmelerin takibi yapılabilmektedir. Fenerbahçe, geride kalan sezonda istediği sonuçları elde edemediğinden ötürü ciddi ve çarpıcı değişimler yapacağı açıklamasında bulunmuştur. Fenerbahçe, yeni isimlerle ve transferlerle oldukça başarılı olacaklarını ifade etmişlerdir.

SUPERTOTOBET BENZER YAZILAR:

SUPERTOTOBET0199.COM – KOBE BRYANT: “LAKERS KAÇINCI SIRADA BİLEMİYORUM!”

About süpertotobet yeni girişi
Supertotobet0164 yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Supertotobet0164 yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.