canlı bahis sitelerine girişBETPAS GİRİŞ


RESTBET GİRİŞ


SÜPERTOTOBET GİRİŞ


SÜPERBAHİS GİRİŞ


BETBOO GİRİŞ


BETİST GİRİŞ


BAHİSNOW GİRİŞ


SÜPERBETİN GİRİŞ


SULTANBET GİRİŞ


HEPSİBAHİS GİRİŞBETBOO474.COM – KRASNODAR CEPHESİ İÇİN TRABZONSPOR MAÇI ÇOK ÖNEMLİ

restbet yeni adresini kullanarak siteye kolayca katılabilirsiniz.

UEFA Avrupa Ligi C Grubu 3’üncü maçında yarın Trabzonspor’a konuk olacak Rusya ekibi Krasnodar’da teknik direktör Sergey Matveev ile takım kaptanı Aleksandr Martinovic basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Medical Park Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Sergey Matveev, yarın ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını kaydederek, “Ortamı ve Trabzonspor’u az çok biliyoruz. Her şeyin farkındayız. Biz de takım olarak hazır bir şekilde buraya geldik. Özellikle yarınki maçla Trabzonspor 3, hatta 4’üncü maçını oynayacak. Onlar puan aldı, biz henüz puan alamadık. Bunun da farkındayız. Tedbirlerimizi aldık. Yarınki atmosfer çok iyi olacağına eminim. Stat, şehir tamamıyla maça hazır gibi görünüyor. Biz de gerekli tedbir ve önlemlerimizi aldık. Bu maç bizim için çok önemi büyük olan. İnatçı bir yapımız var. Bunu da yarın sahaya yansıtmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Ünal Karaman: Kaybedenin şansı kalmayacak


betpas giriş adresini güvenle tercih edebilirsiniz.

ALEKSANDR MARTINOVİC: BİZİM İÇİN DE ÇOK ÖNEMLİ MAÇ
Aleksandr Martinovice ise yarınki maçın kendileri için çok önemi büyük olan olduğunu ifade ederek, “Biz henüz puanla tanışamadık. Trabzonspor en azından puan aldı. Bizim için de çok önemi büyük olan maç. Bunun farkındayız. Onun için gereken mücadeleyi yapacağız. Geçen haftaki maçları unuttuk. Bizim için önemi büyük olan olan yarınki maç. Daha henüz oynanamamış maç. Bunun için bir şey söyleyemeyeceğim. Milli takımdan döndüler. Ligde iyi havaları var. Biz de yarın elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI
Bu arada Krasnodar takımı, yarın Trabzonspor ile UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nda oynayacakları maçın hazırlıklarını saat 19.00’da karşılaşmanın oynanacağı Medical Park Stadyumu’nda gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı.
Trabzonspor ile Krasnodar yarın saat 22:00’de Medical Park Stadyumu’nda mücadele edecek.


BETBOO474.COM – KRASNODAR CEPHESİ İÇİN TRABZONSPOR MAÇI ÇOK ÖNEMLİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*