NAKİTBAHİS102.COM – FATİH TERİM: ‘8 DEĞİL, 18 EKSİK OLSA NE YAZAR?’betpas354 önerdiğimiz bir sitedir.

Sakatlıklarla boğuşan G.Saray, Medipol Başakşehir randevusu öncesi 3 puana kilitlendi. Ligdeki son 2 maçında gol yemeden 6 puan toplayan Sarı-Kırmızılılar, yüksek kalitede eksiklerine rağmen istim üzerindeki rakibini yenip zirve yarışında yolun kayıpsız devam etmek istiyor.

Cim Bom’da teknik direktör Fatih Terim’in söyledikleri idmana damgasını vurdu. Geçen sezon “8 puan da kapanır 18 de” diyen ve şampiyon olan Terim, “8 değil 18 eksik olsa da G.Saray evinde favoridir” diyerek oyuncularını motive etti.

İÇİNİZDEKİ GÜCE BAKINFutbol kamuoyunda G.Saray öldü, bitti gibi bir algı oluşmasından rahatsız olan Terim, “Evet bazı kritik oyuncularımız bu maçta forma giyemeyecek. Ama G.Saray sahaya 11 kişi çıkacak. 8 değil 18 eksik olsa da G.Saray evinde favoridir, kazanmasını bilir. Rakibin gücüne değil, kendi içinizdeki güce bakın. Kim oynarsa oynasın, aslanlar gibi çıkıp işini yapacak. Bu durum ilk kez başımıza gelmiyor. G.Saray maçlara eksik çıkmaz” ifadelerini kullandı.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

3 Responses

  1. admin says:

    Betpas330.com bulanacak.” “Arkadaş ortamında ‘Devlet bu borçları silsin’ dendi. Devlet bu borçları

  2. buldu! says:

    Betpas331.com sosyal mesafeyi koruyarak dörderli şekilde idman gerçekleştirdiklerini aktardı.Çok sıkı bir

  3. sen says:

    Betpas333.com Uygulanan bu sistem, altyapı karşılaşmalarının başlama tarihi belirlenene kadar devam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *